Deadpool (Recenze)

Úno 19, 2016
Publikoval:
888 přečtení
Share Button

Než se stal Deadpoolem, byl Wadem Wilsonem (Ryan Reynolds), bývalým členem speciálních jednotek. Když mu lékaři diagnostikovali pokročilé stadium rakoviny, podrobil se experimentální léčbě v rámci programu Weapon X, známého a populárního především mezi x-menovskými mutanty. Díky tomu se Wade zbavil rakoviny, a nejenže zůstal naživu, ale také jako bonus získal schopnost rychlého samouzdravování. Bohužel však – například oproti Wolverinovi, který po podobné léčbě zůstal celkem sexy – z tohoto pokusu vyšel trvale znetvořený. Vypadá dle vlastních slov jako „avokádo, které mělo sex se starším avokádem“. I proto celkem bez většího odporu přijal okostýmované alter ego jménem Deadpool. (CinemArt CZ)

Akční / Dobrodružný / Komedie / Sci-Fi
USA / Kanada, 2016, 108 min

Režie: Tim Miller
Scénář: Rhett Reese, Paul Wernick
Kamera: Ken Seng
Hudba: Junkie XL
Hrají: Ryan Reynolds, Morena Baccarin, Ed Skrein, T.J. Miller, Karan Soni, Michael Benyaer, Stefan Kapicic, Brianna Hildebrand, Style Dayne, Kyle Cassie, Taylor Hickson, Ayzee, Naika Toussaint, Randal Reeder, Isaac C. Singleton Jr., Justyn Shippelt, Donna Yamamoto, Jed Rees, Hugh Scott, Gina Carano, Cindy Piper, Emily Haine, Aatash Amir, Chad Riley, Paul Belsito, Darcey Johnson, Leslie Uggams, Kyle Rideout, Jason William Day, Stan Lee, Ben Wilkinson, Rachel Shaw, Paul Lazenby, Rob Hayter, Greg LaSalle
Produkce: Simon Kinberg

button- recenze

Share Button
HODNOCENÍ FILMU
 • Herecké obsazení - 90%
  90
 • Příběh - 80%
  80
 • Akce - 85%
  85
 • Vizuální efekty - 90%
  90
 • Soundtrack - 95%
  95

Souhrn

I když se ve filmu dost mluví sprostě, o dost více se vraždí a nebo je ve filmu dost dobrých hlášek, tak je vskutku film výborný. Určitě za mě jej každému můžu jen s čistým svědomím DOPORUČIT.

88 %
Hodnocení uživatelů: 5.0 (2 hlasů)
Posílám