Domů » Videa » T-Vena Studio » Nezařazené » Karel Gott, jsme s tebou

Karel Gott, jsme s tebou

Lis 29, 2015
Publikoval:
793 přečtení
Share Button

Zajisté jste četli a nebo alespoň slyšeli o tom, že Karel Gott má rakovinu mízních uzlin, kterou onemocní ročně zhruba 2,4 tisíce českých pacientů. Což není zrovna málo, protože to znamená, že zhruba každé 4 hodiny přibude 1 nový pacient s touhle nemocí. Naštěstí, pokud se tato nemoc objeví v čas, tak se dá léčit.

Všichni věříme, že se Karel Gott jen tak nevzdá a držíme mu palečky, aby se z toho dostal co nejrychleji. Také p. Karlovi Gottovi chodí denně mnoho přání a dopisů k rychlému uzdravení. A proto jsem se rozhodl i s několika dalšími YouTubery, které jsem oslovil a mojí nabídku přijali, že pro p. Karla Gotta natočíme takový krátký vzkaz.

Sice nevím, jestli se toto video někdy dostane tam, kam je adresováno a jestli někdy toto video sám Karel Gott a nebo někdo z jeho rodiny uvidí. Tohle skutečně nevíme….. Ale, chtěli jsme alespoň takhle vyjádřit svojí podporu. 

Děkuji všem mladým YouTuberům, kteří se účastnili tohoto videa. Jsem rád, že ta podpora přichází i od mladší generace a že Karel Gott je ikona skutečně nás všech a ne jen té starší generace.

1) Ivoch chanel – https://www.youtube.com/user/ivovanerka
2) MinikCZ – https://www.youtube.com/channel/UCgt7iBtlnHVtF0XEXJcu86Q
3) Řízek – https://www.youtube.com/channel/UCK8MZ5kYchAjuacEF22Lz-g
4) PaulshowTV – https://www.youtube.com/user/Paulshow1000
5) Steanly Angel – https://www.youtube.com/user/steanlyangel
6) KiroCZ Channel – https://www.youtube.com/user/kirogaming1

button(1)

Share Button