Domů » Videa » T-Vena Studio » Nezařazené » Kruhy (Recenze)

Kruhy (Recenze)

Share Button

Kruhy se odehrávají třináct let po událostech předchozího dílu. Příběh o vraždícím filmu je považován jen za hororovou historku, přesto studentku Julii zneklidní změna chování jejího přítele Holta, který prý toto video viděl. Přes jeho varování se na něj zvědavá dívka podívá. Nepochopitelný sestřih zdánlivě nesouvisejících scén korunuje telefonát, ve kterém jí neznámý hlas oznámí, že přesně za týden zemře. Protože ji v tu chvíli začnou různé děsivé události provázet doslova na každém kroku, nebere Julia varování rozhodně na lehkou váhu. Brzy jí také dojde, že jedinou naději na přežití jí může dát pochopení videa, kterým Samara, dívka ze studny, vyslala světu zašifrovaný vzkaz. Pátrání po Samařině děsivém osudu zavede Julii na cestu, kde je její život ve stejném ohrožení, jako kdyby na smrt odevzdaně čekala doma.(CinemArt CZ)

Drama / Horor
USA, 2017, 102 min

Režie: F. Javier Gutiérrez
Předloha: Kódži Suzuki (kniha)
Scénář: Akiva Goldsman, David Loucka, Jacob Aaron Estes
Kamera: Sharone Meir
Hudba: Matthew Margeson
Hrají: Matilda Anna Ingrid Lutz, Zach Roerig, Johnny Galecki, Vincent D’Onofrio, Aimee Teegarden, Lizzie Brocheré, Laura Wiggins, Bonnie Morgan, Alex Roe, Andrea Powell, Jill Jane Clements
Producenti: Walter F. Parkes, Laurie MacDonald
Střih: Jeremiah O’Driscoll, Steve Mirkovich
Scénografie: Kevin Kavanaugh
Kostýmy: Christopher Peterson

Share Button
HODNOCENÍ FILMU
 • Herecké výkony - 50%
  50
 • Akce - 80%
  80
 • Scénář - 80%
  80
 • Hudba - 70%
  70

Souhrn

Když jsem šel do kina na film Kruhy, tak jsem o toho nečekal moc velké zázraky. Nemůžu říci, že by mě film zcela zklamal, ale ani mě nedostal do kolem a neřekl jsem si: VAU. TY BLÁHO. Po shlédnutí filmu Kruhy jsem prostě dostal takovou nostalgickou chuť se podívat i na předešlé 2 díly této série, které jsem viděl už před hodně dlouhou dobou. I když je fakt, že nevím, zda mě tyhle filmy vůbec po tolika letech dokáží opět zaujmout, jako kdysi.

70 %
Hodnocení uživatelů: 0.0 (0 hlasů)
Posílám