Share Button

V první řadě, než mi položíte jakoukoliv otázku, tak se prosím podívejte na nejčastěji pokládané otázky, zda zde svoji odpověď nenajdete. Už mě totiž moc nebaví odpovídat neustále dokola.

Jak se jmenuješ?

Jmenuji se Tomáš

Kolik ti je?

Narodil jsem se v roce 1985 a tak si to může každý spočítat.

Kde bydlíš?

Narodil jsem se a celý svůj život bydlím v Boskovicích (okres Blansko).

Odkud pocházíš? Ze zahraničí?

Ne, jen špatně mluvím a může to pro někoho skutečně vyznít jako nářečí a nebo to, že pocházím odněkud ze zahraničí. Ale, jsem skutečně čech!

Co máš za školu?

Jak jsem již psal v informacích o mně, tak jsem v roce úspěšně dodělal tříletý učební obor dřevomodelář a hned 2 roky na to i úspěšně odmaturoval, obor Provozní technik.

Kde pracuješ?

Pro jednu českou firmu.

Jak vznikla tvoje přezdívka?

Tak na tuto otázku se skutečně poslední dobou ptá hodně lidí. Jak vlastně vznikla moje přezdívka T-Vena, pod kterou mě na internetu můžete znát. Ona ta odpověď není moc složitá. 🙂

T – jedná se o první písmeno mého jména Tomáš

Vena – jedná se o moje příjmení, ale v jiném jazyce. A ne, nejedná se o přesný překlad! Pro ten jazyk totiž přesné slovo mého přijmení neexistuje. Stačí si to jen přeložit a potom celý tvar dát jako zdrobnělinu a máte hned moje příjmení. 🙂

A ta pomlčka je tam pouze jen tak, že se mi to více líbilo. 🙂

Nenašli jste zde svoji odpověď? Tak to nevadí. Zkuste se podívat na moje starší ask videa, zda jsem už někomu jinému na tu Vaší otázku někdy v minulosti neodpovídal.

A pokud i přes to jste nenašli svojí odpověď, tak neváhejte a navštivte můj ask a zeptejte se.

 

Share Button