Domů » Blog » Nezařazené » Pozvánka na 6. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD

Pozvánka na 6. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD

Čvc 22, 2017
Publikoval:
601 přečtení
Share Button

ČSFD si letos připravila již 6. ročník FILMOVÉHO VÍKENDU, který je letos uspořádán ve spolupráci s městem Boskovice, který se uskuteční od pátku 4. srpna 2017 až do 6. srpna 2017 v nově zrekonstruovaném letním kině. Kapacita našeho letního kina je uvedena až na 2 000 lidí. Tak pokud milujete filmy, tak bych rozhodně neváhal s rezervací vašeho místa.

Promítání oba večery začne vždy ve 21 hodin a brány letního kina se otevřou už v 19 hodin. Samozřejmě po skončení promítání nemusíte jezdit domů a nebo si objednávat drahé hotely. Návštěvníci filmového festivalu budou moci využít ubytování ve stanovém městečku. Cena je symbolická na 1 osobu/ noc a to 60 kč + poplatek městu 10 kč  – to samozřejmě neplatí děti do 18 let, vojáci senioři a ZTP. Umístění stanu je BEZPLATNÉ.

A co se bude vlastně promítat?

Pátek:

Sobota:

A kolik nás to bude stát?
  • 1 noc 200 kč
  • 2 noc 300 kč

Samozřejmě plus ubytování, pokud se ubytujete ve stanovém městečku. Cena byla uvedena již výše.

Potvrzení účasti sice není nijak povinné, ale má rozhodně své výhody:

A teď se asi ptáte – JAKÉ?

  • Při zakoupení lístku obdržíte lístek do tomboly.
  • Obdržíte panáka becherovky, kterou má v oblibě náš prezident Zeman 😀 😀 😀 Sorry, ale tuto poznámku jsem si vůbec nemohl odpustit. 😀
  • A v pátek prvních 100 příchozích obdrží DVD.

A jak jsem psal už dříve, tak pokud chcete ubytování ve stanovém městečku, tak se stejně tomu přihlášení nevyhnete.

A na závěr bych jen řekl, že předpokládám, že nikdo z vás neprospí celou sobotu – tak můžete jít na nějaký doprovodný program. Můžete navštívit  místní zříceninu hradu, či zámek. A nebo také hojně navštěvované westernové městečko, popř. se jít vykoupat na místní koupaliště. A když jsme už u toho koupaliště, tak zde ještě chvíli zůstaneme. KAŽDÝ NÁVŠTĚVNÍK FILMOVÉHO VÍKENDU BUDE MÍT VSTUP NA KOUPALIŠTĚ ZDARMA.

Podrobnosti k celému FILMOVÉMU VÍKENDU najdete samozřejmě na stránkách ČSFD, a to včetně možné registrace.

Tak co? Chystáte se také na tento 6. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD v Boskovicích?Určitě mi to napište do komentářů a třeba se tam s někým z vás potkám. 🙂

 

 

Share Button