Domů » Blog » YouTube » Pstruh mě zhejtil. Podám trestní oznámení?

Pstruh mě zhejtil. Podám trestní oznámení?

Dub 12, 2017
Publikoval:
750 přečtení
Share Button

Tak a je to tady. První reakční kanál, který natočil na moje video pořádný HATE, kde ze mě udělal naprostého kreténa, retarda a toho největšího autistu na cz/sk YT scéně! A tím reakčním kanálem samozřejmě není nikdo jiný, než samotný PSTRUH. Kdo jiný, že? Já nejsem zastáncem mazání starých videí a vlastně nejsem ani PeeetaaaTV, který si raději smaže stará videa, aby je nemohl nikdo použít proti němu. Asi by neunesl kritiku od cizího na ty jeho staré sr*čky. A právě to nesmazání starých videí se mi stalo osudným.

Kdo ještě tento HATE na moje video – přímo se tedy jedná o video TANEČNÍ VÝZVA ZA 100 ODBĚRATELŮ neviděl, tak se můžete podívat.

Samozřejmě se nejedná přímo o HATE na mojí osobu, ale o pořad, který natáčí Pstruh A DO NĚJ a to tentokrát na Saytira. Vždy prvních několik minut se věnuje parodii na toho daného člověka a právě zde použil moje video, na které jako by Saytir točil reakci – HATE. Sice mě tam až tak moc nešetří a docela se mě snaží urazit – ALE JÁ SI Z TOHO NIC NEDĚLÁM. Beru to prostě pozitivně, PROTOŽE I NEGATIVNÍ REKLAMA JE REKLAMA! A Sám totiž vím, že Pstruh před pár léty točil ty samá h*vna, jako každý začínající YouTuber. Než mě někdo za toto tvrzení slovně napadne, tak předem upozorňuji na to, že Pstruha sleduji už dlouho a ještě z dob, kdy nebyl reakční kanál.

Podám na Pstruha tedy trestné oznámení?

Pokud bych byl Jaroslav Kovář a nebo Petra Yamuny Wolf, tak bych asi  skutečně to trestné oznámení podal. Ale protože celé Pstruhovo video považuji – a ono se i jedná jen o parodii, kde nakládá na moji osobu, tak nemám důvod na pstruha podávat trestné oznámení. Já jsem se totiž u toho videa náramně bavil. Hlavně tehdy, když mě nazval KLUKEM. 😀 Možná by si dříve měl zjistit věk. 🙂 

Pokud jste ještě moji TANEČNÍ VÝZVU ZA 100 ODBĚRATELŮ neviděli, tak se na ní určitě koukněte. Ale předem upozorňuji na to, že se jednalo jen o parodii na původní videoklip: Tunak Tunak – Daler Mehndi

Share Button